Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbane gt v/langtidsparkering

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.08.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Jernbane gt v/langtidsparkering
  • Beskrivelse: Mange gatelys i Jernbanegata lyser ikke. Gjelder også de på langtidsparkeringen.
    Jernbane gt v/langtidsparkering
  • Svar: Gammel sak - Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle