Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr Gjems vei 11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.09.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Dr Gjems vei 11
  • Beskrivelse: Gatelys mangler i rundkjøringen i innerst i Dr.Gjemsvei. Mellom nr 10 og 11. Manglende gatelys gjelder som kjent flere steder i Dr.Gjems vei og andre veier i samme område. Dette har vært slik siden vinteren 2011/2012, så jeg håper det snart skjer noe. Saken er meldt inn flere ganger tidligere. Fint hvis dere kan se på det nå før det blir vinter igjen...
    Dr Gjems vei 11
  • Svar: Hei Veglyset er dessverre ikke i orden enda her…beklager.. Viser også til tidligere mail. Det må skiftes ut en del forskjellige deler. Dette har Eidsiva energi for lengst bestilt..for lang tid tilbake. Håper at delene kommer snart. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle