Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tyriveien 3 2213 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.03.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tyriveien 3 2213 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Glåmlia har vært mørkelagt siden 27.februar og er det fortsatt, på 6. dagen. Ser av lista deres at innmeldte oppdraget er utført, oppdraget er merket med en grønn prikk. Men fremdeles er det svarte lamper i hele glåmlia. Det er fryktelig glatt på veiene nå å når det i tillegg er mørkt er det meget risikabelt å ferdes ute på veiene i Glåmlia.
    Tyriveien 3 2213 Kongsvinger
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi tidligere. Ved utbedringsrunde med oppstart i uke 9 har de vært og sjekket to ganger i dag og til slutt funnet feilen. Veglyset skal nå være i orden i hele Glåmlia. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle