Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nesten hele Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.03.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nesten hele Glåmlia
  • Beskrivelse: Glåmlia har vært uten gatebelysning siden 27. febr. Vennligst utbedre feilen.
    Nesten hele Glåmlia
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Vi håper å få utbedret dette ved utbedringsrunde som ble oppstartet i uke 9. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle