Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vollgata på Skjæret nedenfor Kongsvinger Festning.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.02.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vollgata på Skjæret nedenfor Kongsvinger Festning.
  • Beskrivelse: Det har i hele vinter manglet 2 stk. gatelys i Vollgata på Skjæret, rett nord for den nylg oppsatte bommen. Det er ønskelig at dette nå blir satt iorden raskt.
    Vollgata på Skjæret nedenfor Kongsvinger Festning.
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Utbedring blir foretatt ved utbedringsrunde i uke 9. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle