Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lerkevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.02.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Lerkevegen
  • Beskrivelse: 1 defekt ved kryss Lerkevegen - Kongevegen ved tidligere Brødrene Dal. Dessuten 2 stykk videre mot sentrum, 1 ved første bussholdeplass samt 1 like før Vennersberg skole.
    Lerkevegen
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Utbedring er ment foretatt ved utbedringsrunde med oppstart i uke 8 -13. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle