Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Solbærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.02.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Solbærvegen
  • Beskrivelse: Gatelys lyser ikke. Har vært en del av og på den siste tiden.
    Solbærvegen
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Utbedringsrunde er ment oppstartet i uke 8 -13. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle