Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

ildervegen - hele gata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.01.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: ildervegen - hele gata
  • Beskrivelse: Gatelyset er av en merkelig grunn alltid slokket om vinteren og på om sommeren, er ikke dette merkelig? Om gata skal være belyst må det da være om vinteren mener både jeg og så å si hele nabolaget. håper feilen blir rettet opp snarest
    ildervegen - hele gata
  • Svar: Hei Gatelyset i Ildervegen er mørkt og det beklager vi. Årsaken til at det er mørkt er at det er kjørt ned et strømskap/koblingsskap i rundkjøring ved Arko-vegen-Gaupevegen. Det samme har forøvrig skjedd før (at det er kjørt ned). Gatelyset er tilkoblet her. Det er Statens vegvesen som har ansvaret for dette strømskapet (veglyset er forøvrig mørkt langs Arko-vegen sørover fra Bunnpris også). Feilen er forlengst meldt til Statens vegvesen v/Mesta Elektro AS. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle