Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storgata 98-100

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.01.2013
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Storgata 98-100
  • Beskrivelse: Mangler lys i stolpe i Storgata 98-100
    Storgata 98-100
  • Svar: Melding er formidlet til Eidsiva energi. Dersom det ikke er noen alvorlige eller større feil vil dette bli utbedret ved utbedringsrunde som oppstartes i uke 3. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle