Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vardåsv-nygata-Stussliv-O.A Hexum-Prestegårds

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vardåsv-nygata-Stussliv-O.A Hexum-Prestegårds
  • Beskrivelse: ikke noe gatelys i disse gater
    Vardåsv-nygata-Stussliv-O.A Hexum-Prestegårds
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. De har vært og sett på dette i dag og veglyset skal ha blitt ordnet i løpet av dagen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle