Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tyrihansvegen 2212 Kongsvinger

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 07.06.2024
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Tyrihansvegen 2212 Kongsvinger
  • Beskrivelse: På snuplassen er parkering forbudt skiltet saget ned. Daglig parkeres biler på snuplassen slik at vi har problemer med adkomst og retur fra egen adresse, ettersom vegen er smal og snuplassen nødvendig for rygging. Ønsker nytt skilt oppført så raskt som mulig.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle