Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Thorsrudveien 9

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Thorsrudveien 9
  • Beskrivelse: lampe mellom Thorsrudvegen 7 og 9 er uten lys
    Thorsrudveien 9
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som pågår nå i disse dager. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle