Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

glomlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.12.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: glomlia
  • Beskrivelse: Ingen av gatelysene i glomlia har lyst siden fredag kveld
    glomlia
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. De har vært der og ordnet dette i dag. Gatelys skal være i orden nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle