Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skrivervegen 5

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.12.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Skrivervegen 5
  • Beskrivelse: Gatelys i 2 - 3 stolper virker ikke eller skjelden. Dessuten er gammel stolpe ved Skrivervegen 5 fortsatt ikke fjernet.
    Skrivervegen 5
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Dette vil bli utbedret ved utbedringsrunde som starter i uke 50. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle