Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røhneløkka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.11.2012
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Røhneløkka
  • Beskrivelse: Det mangler gatenavnskilt på Røhneløkka.(Siste vei/gate i Kongsvinger som ikke er skiltet?) Her har til og med drosjesjåfører problemer med å finne frem!
    Røhneløkka
  • Svar: Hei! Det skal være gatenavnskilt inn Rhøneløkka, vi er usikre på om det har vært skilt der, og at det har blitt bort, eller at det aldri har vært gatenavnskilt der. Vi skal se nærmere på saken, men gatenavnskilt vil uansett komme opp. Mulig det må vente til våren. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle