Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bjønnstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bjønnstien
  • Beskrivelse: Innerste gatelys slokt
    Bjønnstien
  • Svar: Dette er videreformidlet til Eidsiva energi. Det blir forsøkt å få med dette på utbedringsrunde som ble oppstartet i uke 45. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle