Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Guldbækåsen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Guldbækåsen
  • Beskrivelse: Mørk gatelykt nederst i Guldbækåsen.
    Guldbækåsen
  • Svar: Gatelys i Guldbækåsen er ikke formelt overtatt av Kongsvinger kommune enda. Henvendelse bes gjort til Nordbohus. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle