Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Amundvegen, 2208 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Amundvegen, 2208 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Gatelysene i Amundvegen virker ikke. Av og til kan ett og annet gatelys lyse svakt en times tid, før det slukker igjen.
    Amundvegen, 2208 Kongsvinger
  • Svar: Gammel sak - Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle