Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Mitamdersforsvegen 25, Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Mitamdersforsvegen 25, Austmarka
  • Beskrivelse: Gatelys er gått ved innkjørselen til Mitandersforsvegen 25 på Austmarka
    Mitamdersforsvegen 25, Austmarka
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Håper å få utbedret dette ved utbedringsrunde som blir oppstartet i uke 45. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle