Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr Gjems vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Dr Gjems vei
  • Beskrivelse: Flere gatelys i Dr.Gjems vei virker ikke.
    Dr Gjems vei
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Håper å få utbedret dette ved utbedringsrunde som blir oppstartet i uke 45. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle