Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erika nissens veg 11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Erika nissens veg 11
  • Beskrivelse: Mørke gatelys Erika nissens veg 7 - 13
    Erika nissens veg 11
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Håper å få utbedret dette ved utbedringsrunde som blir oppstartet i uke 45. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle