Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Søster Nellas veg 3, 2214 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Søster Nellas veg 3, 2214 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Heisann Mellom Søster Nellas veg nr. 1 og nr. 3 er det et gatelys der det er behov for et pæreskift. Gjerne før det blir vinter og alt for mørkt...:-)
    Søster Nellas veg 3, 2214 Kongsvinger
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Dette skal ha blitt utbedring ved utbedringsrunde som ble oppstartet i uke 39. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle