Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

gangveien mellom ole smedstadsveg/c larsmonsveg og konduktørveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: gangveien mellom ole smedstadsveg/c larsmonsveg og konduktørveien
  • Beskrivelse: Alle gatelysene på denne gangveien er slukket, de bør fikses. Samtidig er asfalten på denne strekken svært dårlig og veien bør rettes opp da den heller mye til begge sider.
    gangveien mellom ole smedstadsveg/c larsmonsveg og konduktørveien
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Dette skal ha blitt utbedring ved utbedringsrunde som ble oppstartet i uke 39. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle