Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nygata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.11.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nygata
  • Beskrivelse: Alle gatelys gått i Nygata mellom Jonas Lies gate og Rynningsgata
    Nygata
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Dette skal ha blitt utbedring ved utbedringsrunde som ble oppstartet i uke 39. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle