Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jonas Lies gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.09.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Jonas Lies gate
  • Beskrivelse: Gatelys mangler oppover Jonas Lies gate og i Sissenersgate
    Jonas Lies gate
  • Svar: Gammel sak - Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle