Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomsterveien 10

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Blomsterveien 10
  • Beskrivelse: Gatelyset ved nr.10 er mørkt, pluss et par pærer i lyskrona i vinger kirke!
    Blomsterveien 10
  • Svar: Gatelys blir ordnet ifbm. utbedringsrunde oppstartet i uke 39. ..lysekrona i Vinger kirke får andre ta seg av... Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle