Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Bæreiaveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gamle Bæreiaveien
  • Beskrivelse: Nå er det høst igjen og mørkt tidlig om morgenen og tidlig kveld.Atter igjen ingen gatelys i Gamle Bæreiaveien. Er det noen dato dere har for å skru de på? Det er ihvertfall på tide, på tide...
    Gamle Bæreiaveien
  • Svar: Beklager sen tilbakemelding. Vi kan opplyse at vi ikke skrur av eller på gatelyset, men det er hovedsakelig når det har vært vind at hele soner blir mørke pga. at det er blir slyng på luftstrekket og sikringer går. En del gatelys henger sammen her, for eksempel Gamle Bæreiavegen, Nedre Badstuveg og Jernbanegata over Svenskehaugen. Eidsiva energi har vært her og ordnet dette, så gatelys skal være på igjen nå for flere dager siden. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle