Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Badstuvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nedre Badstuvegen
  • Beskrivelse: Nå er hele Nedre Badstuvegen uten gatelys, men sammen gjelder nok også gamle Bæreiavei med flere veier i nærområde i Lia. Så dette krever snarlig handling!
    Nedre Badstuvegen
  • Svar: Beklager sen tilbakemelding. Eidsiva energi har vært her og ordnet dette, så gatelys skal være på igjen nå for flere dager siden. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle