Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Aagot Vangens veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Aagot Vangens veg
  • Beskrivelse: Mangler gatelys på siste stolpe i Aagot Vangens veg, Lierrasta.
    Aagot Vangens veg
  • Svar: Melding er videreformidlet til Eidsiva energi. Blir utbedret ifbm. utbedringsrunde som ble staret opp i uke 39. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle