Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.12.2010
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tråstadvegen
  • Beskrivelse: Lyset nede ved lekeplassen og på vinterstid skøytebanen lyser kun med en lampe, de tre andre fungerer ikke. Blir veldig mørkt og nesten umulig å bruke banen på kveldstid. Meldte også fra om problemet i fjor uten at det ble gjort noe. Vi er veldig takknemmelige og fornøyde over at vi får isbane her på vinteren, hadde også vært ekstra gøy å få brukt den på kvelden.
    Tråstadvegen
  • Svar: Vi har vært og sjekket dette sammen med Eidsiva. Problemet ligger i en jordkabel nede i bakken. P.g.a tele, så får vi ikke gjort noe her før til våren. Mvh Kongsvinger kommunale eiendomsenhet
Se 20 siste saker eller alle