Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongeveien 11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.08.2022
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kongeveien 11
  • Beskrivelse: Nå har lyset i Kongeveien hvert bort ca. 1 mnd. Blir dette fikset snart?
  • Svar: Takk for Deres henvendelse. Vi har videresendt melding til entreprenør. Vi er usikre på om det kun er lyspunkt ved nr. 11 eller om det gjelder hele strekningen. Det er fordel om det kommer tydelig fram på meldingen da vi har forskjellig responstid på dette. Vi har sendt melding til entreprenør at det gjelder et lyspunkt. Mvh Næring og mlijø
Se 20 siste saker eller alle