Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rynnings gate

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 15.08.2022
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Rynnings gate
  • Beskrivelse: Mangler overgangsfelt mellom fortau langs Øvre Langelandsveg. Skolevei for mange og med gode fortau, men ingen overgang mellom fortau over Rynnings gate eller over til gangsti mot Winsnes gate.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle