Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Maurvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.01.2022
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Maurvegen
  • Beskrivelse: Et gatelys virker ikke.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle