Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Masterudvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 01.10.2021
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Masterudvegen
  • Beskrivelse: Merking for togbrua henger lavt og smeller i taket på bilen. Går fint under brua og merkinga mot Austmarka. Må strammes opp!
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle