Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Djupdalsfaret

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2012
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Djupdalsfaret
  • Beskrivelse: Det ble sagt tidligere i år at Eidsiva skulle fjerne buskas rundt gatelys i Skriverskogen. Dette er ennå ikke gjort. Når vil dette skje? det er forferdelig mørkt når lyset ikke når ut.
    Djupdalsfaret
  • Svar: Eidsiva energi har fått melding om å ta ned busker og trær ifbm. gatelys på noen steder nå i høst. Nederst i Stubben er anført på den lista. Dette vil bli utført i løpet av oktober. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle