Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Waldemar Carlsensveg 8 2214 Kongsvinger

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.07.2021
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Waldemar Carlsensveg 8 2214 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Ikke gatelys
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle