Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lekeplass på Sør Tråstad/Tråstadvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.11.2011
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Lekeplass på Sør Tråstad/Tråstadvegen
  • Beskrivelse: På lekeplassen på Sør-Tråstad er det 2 stk gatelys ved fotballbanen. Disse har ikke virket de siste 2-3 årene. Og ettersom kommunen legger is her på vinteren er det også ønskelig med lys, slik at det er mulig å bruke banen på kveldstid. Problemet er tatt opp tidligere, men vi er usikre på om dette er gjort noe med. Hvis det ikke er løst er det fint om dette blir tatt tak i, slik at vi får lys der.
    Lekeplass på Sør Tråstad/Tråstadvegen
  • Svar: Gammel sak - Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle