Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prinsens Gate

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 21.05.2021
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Prinsens Gate
  • Beskrivelse: Vi ønsker oss ett par fartsdumper i Prinsens gate. Enkelte bruker den som rallystrekke. Mange av utkjørselene er uoversiktlige når man kommer kjørende og barn kan plutselig dukke opp i veien f.eks på sykkel o.l uten at de syns, før det nesten er for sent.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle