Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Badstuveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.11.2011
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Øvre Badstuveg
  • Beskrivelse: Det lyser så svakt fra dette gatelyset at lyset ikke engang rekker ned til bakken.
    Øvre Badstuveg
  • Svar: Gammel sak - Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle