Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bergvegen 4

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 16.02.2021
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bergvegen 4
  • Beskrivelse: Dette gatelyset slukker hele tiden. Ser det blir fikset, og så slukker det igjen. Må være noe mer krevende enn lyspære for å rette opp dette lyspunktet. Geir Martinsen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle