Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Hvitveisbakken 18-24

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 16.02.2021
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Hvitveisbakken 18-24
  • Beskrivelse: Gatelys i krysset inn til Hvitveisbakken 18-24 er mørkt
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle