Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Enbergvegen 1

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.01.2021
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Enbergvegen 1
  • Beskrivelse: Hei! Gatelyset rett utenfor huset vårt i Enbergvegen 1 er mørkt. Resten av lysene oppover i Enbergvegen lyser.
  • Svar: Hei! Takk for din henvendelse. Saken er tatt videre med utførende entreprenør for utbedring. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle