Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene Brusesvei

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.10.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bukkene Brusesvei
  • Beskrivelse: Hei igjen... sent i går kveld begynte lyset å hå sv og på hvert minutt og da smalt det i sikringsboksen ved nr 26. vi var redd det kunne begynne å brenne. Litt skummelt
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle