Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimveien 17

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.10.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Toresheimveien 17
  • Beskrivelse: Mørke gatelys, inne i uke 4 uten lys. Poenget med å bruke masse penger på gatelys faller bort når de ikke skal stå på.
  • Svar: Hei. Takk for din henvendelse. Saken er tatt videre med utførende entreprenør. Mvh Nøring og miljø
Se 20 siste saker eller alle