Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene Brusesvei

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 09.10.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bukkene Brusesvei
  • Beskrivelse: Så lenge var Adam i paradis???? alt lys borte igjen. Byttet noen lamper.men ikke alle og ikke de dom pærene var gått på.. håper virkelig på at jobben blir gjort ordentlig denne gang. På forhånd takk Vennlig hilsen Rita Eriksen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle