Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sørumvegen

  • Status: Under behandling
  • Registrert: 09.10.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sørumvegen
  • Beskrivelse: Dette er på Austmarka, Brødbølvegen. Oppkjøringen til Sørumvegen er det 4 gatelys som ikke lyser. Håper det raskt blir rettet på.
  • Svar: Hei! Takk for din henvendelse. Vi har merket oss disse armaturene og er i dialog med entreprenør og leverandør angående reklamasjon. Vi håper at saken snart er løst og ber om forståelse for at dette kan ta noe ekstra tid. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle