Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvn.1-18,2209 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.10.2011
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bokfinkvn.1-18,2209 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Viser til DERES svar på sak innsendt mars-2011: Vi skriver oktober og her har ikke skjedd noe... Minner om at telen snart er her igjen!!!!!!!!!!! Svar: Knekt stolpe er kjørt ned av snøbrøyter. Dette er tatt opp med vedkommende tidligere i vinter. Ny stolpe skal settes opp når telen har gått. Vi er kjent med at flere stolper i området er veldig skeive. Disse med flere er ment rettet opp (eventuelt må fundament skiftes) når telen har gått. Melding om mørke gatelys er formidlet til Eidsiva energi. Det er bestilt utbedringsrunde for utskifting av mørke pærer i uke 15. Mvh Teknisk forvaltning
    Bokfinkvn.1-18,2209 Kongsvinger
  • Svar: Svar: Knekt stolpe er kjørt ned av snøbrøyter. Dette er tatt opp med vedkommende tidligere i vinter. Ny stolpe skal settes opp når telen har gått. Vi er kjent med at flere stolper i området er veldig skeive. Disse med flere er ment rettet opp (eventuelt må fundament skiftes) når telen har gått. Melding om mørke gatelys er formidlet til Eidsiva energi. Det er bestilt utbedringsrunde for utskifting av mørke pærer i uke 15. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle