Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Krysset Symrevegen Utsiktvegen.

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 14.09.2020
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Krysset Symrevegen Utsiktvegen.
  • Beskrivelse: Hei. For noen måneder siden etterspurte jeg å få renset veiskiltet som viseminister til Utsiktv 30-36. Til min store glede lovte dere at dette skulle ordnes. Det stod bare på å bestille nytt skilt. Nå har sommeren snart gått, men skiltet er like uleselig. Hvor bør det nye skiltet av? Mvh Knut Lien
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle