Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

O. Schøyens veg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 14.09.2020
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: O. Schøyens veg
  • Beskrivelse: Her kjører bilene veldig fort, det er 30 sone men trafikk til KUSK og ungdommer til Skateparken kjører veldig fort i den her veien. Skal det skje en ulykke før det gjøres noen tiltak
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle