Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Isak bogersveg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 14.09.2020
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Isak bogersveg
  • Beskrivelse: Vi flytter i løpet av kort tid inn i enebolig i Isak bogersveg 9. Det vi har oppdaget er at det vegen "Isak Bogersveg" ikke er skiltet og det er heller ikke skiltet til "Isak bogersveg" fra krysset inn fra Bukkene bruses veg/Storvænna. Det er mange som ikke finner frem til boligene i Isak Bogersveg. Det er også flere GPS i biler som ikke klarer å finne Isak bogersveg. Til orientering så er heller ikke vegen registrert inn i kartet på denne siden.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle